Bebek Aksesuar - Koza Bebek Bebek Ürünlerine Dair Aradığınız Her Şey

Gösterim:

Yeni Temel İhtiyaç; Bebek Aksesuar

Aksesuar denilince herkesin aklına detay ve küçük parçalar gelmektedir ve genelde aksesuarların şıklık vermek amaçlı kullanıldıkları düşünülür. Fakat bebek aksesuar için durum öyle değildir. Bebeklerinize şıklık kattıkları gibi aynı zamanda çoğu aksesuar yeni nesil ebeveynlerin ve bebeklerin temel ihtiyaç parçaları haline gelmiştir. Mevsim farkı olmadan, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin tüm ebeveynlerin bebekleri için hazırladıkları ihtiyaç listesinde bulunur. Bebek aksesuar çeşitleri arasında, bebek şapka, emzik zinciri, bebek yaka iğnesi, bebek bandana ve tabii ki biberon seti gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır. Kimileri tatlı mesajlarıyla, kimileri desen ve renkleriyle ön plana çıkan bu aksesuarlar, günümüzde olmazsa olmaz bebek ürünleri arasına girmeyi başarmıştır. Hem ihtiyaç niteliği taşımları hem de birer süs unsurları oldukları için ebeveynler tarafından oldukça satın alınan ürünlerden olmuştur. Fakat bebek aksesuar çeşitleri sadece zorunluluktan tercih edilmiyor. Bebeklerinin sevimliliklerine ufak detaylarla şıklık katıyorlar. Bebek bandana, şapka hatta emzik zinciri gibi detaylar düğün gibi özel günlerde sevimliliklerini ve şıklıklarını tamamlayan parçalar oluyor. Aynı zamanda bebek aksesuar çeşitleri, bebeklerin doğum günleri gibi özel günlerinde onlar için alınabilecek ve her zaman saklayabilecekleri birer hediye niteliğindedir. Yazımızın devamında ‘’Peki bebek aksesuar çeşitleri nedir ve ne amaçla kullanılır?’’ gibi soruların cevaplarını yanıtlayalım.

Olmazsa Olmazın En Sevimlisi; Bebek Şapka

Şapka, her ne kadar aksesuar ürünleri arasında satılsa da artık neredeyse temel giyimin bir parçası haline gelmiştir. Kış aylarında üşütmemek için şapka takılır, yaz aylarında ise güneşten korunmak için yine şapka takılır. İhtiyaç dışında kombinlerimize tarz da katan şapka, hayatımızın artık her alanında kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Hem birçok işe yarayan hem de tarz katan bu ürün, birçok ürün gibi bebeklerle daha sevimli hale geliyor. Bebek şapka, olmazsa olmazların en sevimlisi diyebiliriz. Gittikleri her yerde onların da kombinlerine tarz katar, minik boyutlarıyla herkesin yüzünü gülümsetirler. En sevimli ihtiyaç dedik çünkü özellikle bebekler için bir ihtiyaç ürünüdür. Hassas bünyeye sahip bebeklerin kış aylarında kafaları üşüyebilir ve çabucak hasta olabilirler. Hassas bünyeye sahip oldukları için sadece kış aylarında değil aynı zamanda güneşten korunmak için yaz aylarında da bebek şapka kullanışlı bir çözümdür. Fakat bazı bebekler şapkayı sevmezler ve kafalarından sürekli atarlar. Ya da hareketli bir bebeğiniz varsa onların da başlarında şapkaları durması zordur. Bu yüzden bebek şapka seçimi, erkek bebekler için kafasını arkadan öne doğru sarabilen bebek kasket modellerinden, kız bebekleriniz için de aynı zamanda şıklık katabilecek bebek bone modellerinden yana kullanılabilir.

Bebekleriniz için Hem İhtiyaç Hem Süs; Emzik zinciri

Emme hareketi, bebekler için bir mutluluk kaynağıdır ve onlara güven hissi verir. Bu ihtiyaçlarını karşılayan emzik, bebeğinizi sakinleştirir ve onların uykuya dalma süresini kısaltır. Hayatlarının belirli bir dönemine kadar her bebeğin kullandığı emzik, olmazsa olmaz bebek aksesuar ürünleri arasına girmiştir. Zamanla emzik modelleri artmış ve daha nasıl kullanışlı kullanılabilir gibi çözüm yolları aranmıştır. Günümüzde oldukça popüler olan ve faydaları sayesinde olmaya da devam edecek gibi gözüken emzik zinciri veya diğer bilinen adı emzik tutacağı, emme sırasında emziğin düşmesini engeller. Sürekli düşmeyen emziğin hem kaybolma ihtimali kalmaz hem de temiz bir kullanım sağlar. Çeşitli renk ve desenleriyle aynı zamanda emzikler için bir süs niteliğindedir.

Tüm İhtiyaçlar İçinde; Biberon Seti

Artık bebekleriniz için emzirme dönemi bitmiştir ve mama dönemine geçmişlerdir. Anne sütünden sonra bebeğin beslenmesinde büyük rol oynayan biberon, kendisiyle birlikte birçok ürünü de beraberinde getirir. Bu dönemde elbette ilk akla gelen biberon setidir. Biberon seti, genelde su ve mama için ayrı boyutlarda iki adet biberon, yedek biberon emziği, önlük, emzik ve temizleme fırçası gibi temel parçalardan oluşur.  Bu ürünlerin bulunduğu biberon seti hem ebeveynler için hem daha hesaplı olur hem de uyum içerisinde olan parçalar görsellik açısından daha zengindir. Elbette biberon seti, beslenme süresinde rol oynayacağı için kalite ve güvenirlik bakımından bilinir marka tercih yapmanız gerekmektedir. İçerisinde temel ürünlerin bulunduğu ve çeşitli renk seçeneklerine sahip biberon seti arayışındaysanız kozabebek.com web sitemizden ‘’bebek aksesuar’’ kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bebek Yaka İğnesi ile Yakalar Her Zamankinden Daha Şık!

Bebek aksesuar denilince ihtiyaç olan tüm temel ürünlerden bahsettik. Fakat kimi bebek aksesuar çeşidi, ihtiyaç gibi görünmese de bebeklere kattıkları şıklık ile ihtiyaç gibi olmuştur. Bu bebek aksesuar çeşitlerinden biri de bebek yaka iğnesi. Bebek yaka iğnesi, çeşitli yazı ve aksesuarların takılı olduğu çengeli iğnelerdir. Çengeli iğne özelliği sayesinde bebeklerinize zarar vermezler. Kız bebek ve erkek bebek için ayrı tasarımları bulunurken her iki cinsiyetin kullanabileceği modeller de mevcuttur. İsmi her ne kadar bebek yaka iğnesi olarak geçse de, sadece yakalara değil, bebek battaniyelerine, beşiklerine veya odalarının herhangi bir yerine takılabilirler. Bebek yaka iğnesi, aynı zamanda bebeklerin doğum günü, bebek mevlidi gibi özel günlerinde verilebilecek hediyelerdendir.  

Bebek Aksesuar Denilince de Koza Bebek!

Bebek aksesuarlar her ne kadar küçük ve detay parçalar gibi gözükse de aslında bebeklerinizin ihtiyacını tamamlayan unsurlardır. Bebek şapka, bebek bandana, emzik zinciri, bebek yaka iğnesi ve biberon seti gibi birçok ürün Koza Bebek kalitesiyle web sitemizde! Ana sayfamızın üst kısmında bulunan bebek aksesuar kategorimize gidebilir, birçok modeldeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerinizde olduğu gibi bebek aksesuar kategorimizdeki ürünleri de 24 saatte kargoluyor ve ücretsiz kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Tüm bebek ihtiyaçlarınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, keyifli alışverişler diliyoruz!