BLOG

HASTANE ÇIKIŞ SETi NASIL OLMALI?

HASTANE ÇIKIŞ SETi NASIL OLMALI?

Hastane çıkışı seti içerisinde ihtiyaç duyulan tüm ürünler bir araya getirilmekte ve bu ürünler beşli ya da onlu olacak şekilde paket halinde kişilere sunulmaktadır. Hastane çıkışı bebek kıyafetleri bebeğin ilk doğduğu andan itibaren ihtiyaç duydukları tüm ürünleri kapsamakta ve bu ürünler sayesinde bebeğin ilk ihtiyaçları karşılanmaktadır. Hastanede ihtiyaç duyulan seçenekleri ile süslü hastane çıkışları hem görseli hem de kalitesi sayesinde bebeklerin cildine zarar vermeyecek etkiler ile bir araya gelmekte ve bu sayede bebeklerin tüm ihtiyaçları güvenilir bir şekilde karşılanmaktadır. 5’li hastane çıkışı içerisinde zıbın, alt üst takım, bebek eldiveni gibi bebek ihtiyaçlarının yer alması ve bu şekilde hassas cilt yapısına uygun ürünlerin seçilmesi gerekmektedir. 

 

DevamıDevamı
BEBEK BANYO HAVLUSU NASIL OLMALI?

BEBEK BANYO HAVLUSU NASIL OLMALI?

Bebek havlusu bebeğin sağlıklı bir şekilde kurulanmasına ve hassas cilt yapısına en uygun ürünler ile hazır hale getirilmesine yardımcı olmaktadır. Bebek kurulama havlusu uygun ürünlerden hazırlanmalı ve bebeklerin cilt yapısına uygun olarak hazır hale getirilmelidir. Tercihe bağlı olacak şekilde keseli bebek havlusu bebeklerin banyo sürecinde cildinin daha kolay ve pratik bir şekilde temizlenmesi etkili olmaktadır. Set içerisinde bulunan seçenekler sayesinde kişilerin ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmaktadır. Bebek havlusu modelleri bebekler için özel olarak hazırlanmakta ve tüm seçenekleri ile her zaman tercih edilen tüm ürünleri içerisinde barındırmaktadır. İhtiyaç duyulan tüm ürünler bebeklerin sağlıklı bir gelişim göstermesine yardımcı olabilmek amacıyla bir araya güvenilir bir şekilde getirilmektedir. 

DevamıDevamı
BEBEK TULUMU NASIL GİYDİRİLİR?

BEBEK TULUMU NASIL GİYDİRİLİR?

Bebek tulumları yazlık ve kışlık olacak şekilde her mevsime uygun olacak biçimde hazırlanmakta ve bu şekilde kullanılmaktadır. Bebek tulumu genel olarak uyku tulumu olarak kullanılmakta ve bu şekilde gece boyunca bebeğin daha sağlıklı bir şekilde uyumasında etkili olmaktadır. Bebek tulum modelleri değişkenlik gösterirken bu tulumların daha kolay ve pratik biçimde giyilmesine özen göstermek her zaman önemli olmaktadır. Kız bebek tulum ve erkek bebekler için özel olarak hazırlanan tulumlar ayak kısmından başlanarak giyilmekte ve modeline göre giyim şekli değişebilmektedir. Ürünleri doğru bir şekilde giydirmek ve doğru bir şekilde kullanmak bebeklerin daha fazla bu ürünleri sevmesinde etkili olmaktadır. 

DevamıDevamı
BEBEK TAKIMI ALIŞVERİŞİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

BEBEK TAKIMI ALIŞVERİŞİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Bebek takımları bebeklerin günlük giyimde en çok rahat edecekleri ve ebeveynlerin de pratik bir şekilde bebekleri için kullanabilecekleri giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Bebek takımı alışverişi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli unsurlar vardır ve bu unsurlar bebeğinizin hem sağlığı hem de günlük konforu açısından ciddi bir önem taşımaktadır. Bebek alt üst takım çeşitleri seçerken mutlaka bebeğinize en uygun beden seçimini yapmanız oldukça önemlidir çünkü bebek kıyafetleri bebeğiniz için gereğinden fazla bol veya fazla dar olduğunda bebeğinizin hareket alanı kısıtlanmış olur. Ayrıca kız ve erkek bebek takımları satın alırken kumaşların organik olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Sentetik ve mikro plastik içeren erkek ve kız bebek takım ürünleri bebeğinizin cilt sağlığı açısından zararlıdır. Bu nedenle de bir bebek takımı seçerken mutlaka kumaşın sağlıklı olmasını ve aynı zamanda da kumaş dokusunun bebeğinizin hassas ve narin cildi için yumuşak olmasına dikkat etmeniz önerilir. 

 

DevamıDevamı
HASTANE ÇIKIŞ SETİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 5 NOKTA

HASTANE ÇIKIŞ SETİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 5 NOKTA

Hastane çıkış setleri kumaş kalitesi ve bebeklerin hassas cilt yapısına uygun ürün kalitesi ile tercih edilmektedir. Hastane çıkışı zıbın takımı içerisinde ihtiyaç duyulan tüm ürünler yer almakta ve bu ürünler sayesinde bir bebeğin hastane içerisinde ihtiyaç duyduğu her seçenek kolay bir şekilde kişilere sunulmaktadır. Hastane çıkış seti bebeklerin hassas cilt yapısı için güvenilir bir kumaş yapısı ile hazır hale getirilmektedir. Hastane çıkışı bebek ürünleri için doğru ve güvenilir ürünler bir araya getirilerek daha hijyenik ve etkileri her an hissedilen seçenekler bir araya getirilmektedir. Kaliteli ürün seçenekleri sayesinde tüm ürünler en iyi şekilde bir araya getirilmektedir. 

 

DevamıDevamı
BEBEK HAVLU SETİ İÇERİSİNDEKİ ÜRÜNLER NELERDİR?

BEBEK HAVLU SETİ İÇERİSİNDEKİ ÜRÜNLER NELERDİR?

Bebek havlu seti bebeklerin doğdukları andan belirli bir yaşa erişene kadar kullanabilecekleri ürünleri içermektedir. Bebek banyo havlu seti içerisinde doğduğu andan belirli bir döneme kadar kullanıma uygun olabilecek ürünler yer almaktadır. Bebek havlu modelleri hem kız bebek hem de erkek bebek için uygun renk seçenekleri ile bir araya getirilmekte ve bebeklerin cildinin kısa sürede kurumasına yardımcı olacak malzemeden hazırlanmaktadır. Havlu bebek olan ve bu dönemi yaşayan tüm kişiler için önemli olmakta ve sağlıklı bir şekilde banyo sonrası cildin ıslak kalmasını engellemektedir. Tüm ürünler bebeklerin hassas cilt yapısına uygun olacak şekilde gereken önlemlerden ve gereken detaylara uygun süreçlerden geçilerek hazır hale getirmekte ve bu şekilde ailelerin seçimi haline gelmektedir.

DevamıDevamı
YAZ KIŞ TERCİH EDİLEN BEBEK BADİ MODELLERİ

YAZ KIŞ TERCİH EDİLEN BEBEK BADİ MODELLERİ

Bebek badi dönemine ve mevsimine uygun kumaş yapısı ile hazır hale getirilmekte ve bu şekilde tercih edilmeye devam etmektedir. Çıtçıtlı badi yeni doğan döneminden üç yaşa kadar tüm annelerin soğuk etkisini kırmak ve bebeklerin hasta olmasını engellemek amacıyla en çok tercih ettikleri ürünler içerisinde yer almaktadır. Bebek çıtçıtlı badi yaz aylarında bebeklerin tek olarak rahatlıkla kullanmalarını sağlamakta ve bunun yanında ter oluşumunun da önüne geçilmesinde etkili olmaktadır. Bebek badileri özellikle her mevsim şartlarına uygun ve bebekler için özel kumaş kalitesi ile üretilerek en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

DevamıDevamı
BEBEK HASTANE ÇIKIŞI İÇİN HANGİ HAZIRLIKLAR YAPILMALIDIR 

BEBEK HASTANE ÇIKIŞI İÇİN HANGİ HAZIRLIKLAR YAPILMALIDIR 

En heyecanlı hazırlıklardan biri yenidoğan bebekler için yapılan hazırlıklardır. Bebeğin odasında bulunan tüm hazırlıkların yanı sıra hastane çıkışı hazırlıkları da vardır. Bebeklerimiz için en güzelini isterken hem de en sağlıklısını olmasını isteriz. Bunun için hazırlıklara başlamadan önce ufak çaplı araştırmalar yapabilirsiniz. 

DevamıDevamı
EN ŞIK BEBEK BADİ MODELLERİ

EN ŞIK BEBEK BADİ MODELLERİ

Bebek badi modelleri çoğu anne tarafından tercih edilir. Tek parça bebek giysisi olarak öne çıkan bu giysi bebeğinizin cildine özel olarak üretilmiştir. Pamuklu yüzeyi ile bebeğinizin cildine yumuşacık dokunuş yaparken, nefes alma özelliği ile terleme yapmaz. Bebek çıtçıtlı badi modelleri ise daha pratik kullanımı sahip badi modelleri diyebiliriz. Bebeğinizin altını değiştirirken bebek çıtçıtlı badi modelleri ile çok rahat değiştirebilirsiniz. Çıtçıtları sayesinde giymesi de çıkarması da kolay olan bu ürünü bebeğiniz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yumuşak dokusu ile bebeğiniz de bu ürünü çok sevecek. 

DevamıDevamı