Bebek Havlu Bornoz - Koza Bebek Bebek Ürünlerine Dair Aradığınız Her Şey

Gösterim:

Bebek Banyosunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ebeveynler için bebeklerinin ilkleri her zaman çok heyecanlı olmuştur. Fakat ebeveynler için hem heyecan hem de dikkat gerektiren konu bebek banyosudur. Dikkat edilecek birkaç nokta ile bebeklerinizi güvenle yıkayabilirsiniz. Öncelikle, bebeğiniz yeni doğduysa ona uygun renksiz, kokusuz ve organik bir şampuan kullanmanız gereklidir. Örtülerinin, kıyafetlerinin, bebek bornoz veya bebek banyo havlusu gibi malzemelerinin %100 pamuklu kumaştan olması gereklidir. Bebeğinizi yıkadığınız banyo ve evin ısı derece 20-25 derece aralığında olmalıdır. Özellikle banyo yapılan yer önceden ısıtılmalıdır. Banyo yaparken suyu ısısı 36-37 derece olmalıdır. Bebeğinizi doyurduktan en az 1,5 saat sonra yıkamalısınız, tok karnına yıkanan bebeğiniz kusabilir. Karnı açken yıkamamalısınız, bebeğiniz huzursuz olup ağlayabilir. Banyo sonrası mutlaka zaman kaybetmeden bebek banyo havlusu ile kurumalı, bebek bornoz ile de sarmalısınız. Tüm bu süreç sonrasında bebeğinizin cildi kuruya yakın olabilir. Bu yüzden nemlendirici özellikli ürünler ile cildini nemlendirmelisiniz. Her gün gece uyumadan önce yaptırdığınız banyo ve bebek masajı bebeğinizin gece uykusuna geçmesini kolaylaştıracaktır.

Bebek Banyo Havlu Modelleri ve Dikkat Edilmesi gerekenler

Bebeğiniz için olan tüm her şeyi titizlikle düşünüyor ve hazırlıyorsunuz. Özellikle bebek banyosu bebekleriniz için hem önem arz eden hem dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yeni anne baba olmuş anneler tecrübesizken deneyimli anne babalar da daha fazla dikkat etme çabasındadır. Banyo konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç konudan bahsettik. Fakat kimi ebeveynin çok dikkat ettiği kimi ebeveynin ise önemsemediği bir detay ise bebek banyo havlusu. Bebek banyo havlusu, sadece bebeklerinizi banyo sonrası kurulamaz onların vücutlarındaki nem ve ısı dengesini ayarlar. Normalde de hassas olan bebek cildi, banyo sonrası daha da hassaslaşır. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi alacağınız bebek havlu ve bebek bornoz malzemeleri suyu ne kadar çektiğidir. Hem hassaslaşan hem de vücuttaki suyu iyi çekmeyen havlu sonrasında giyilen kıyafetler bebeğinizin cildini tahriş edebilir.  Bu yüzden bebek banyo havlusu kumaşı %100 pamuklu kumaştan olmalıdır. Pamuktan üretilen bebek banyo havlusu veya bebek bornoz, hem yumuşak olacaktır hem de suyu en iyi şekilde çekecektir.  Naylon, polyester veya sentetik kumaşlar bebeğinizin sadece cildine değil sağlığına da zarar verebilir. Bir diğer önemli özelliği bebek banyo havlusu ve bornozunun ne kadar kısa sürede kuruduğudur. Kısa sürede kuruyan havlu bebeğinizin vücudundaki ıslaklığı da daha çabuk çekmeye yarayacaktır. Bebeklerin vücut sağlığı için sıklıkla banyo yaptırılır. Bu yüzden çabuk kuruyan havlular günlük hayatta ebeveynlerin işini de kolaylaştıracaktır. Elbette banyo sonrası bir de havluların nasıl yıkanacağı konusu vardır. Sürekli olarak ıslak vücutla temas eden ve nemli kalabilen havluların temizliği çok önemlidir. Nemli kalan havlular, bakteri üretebilir ve bebeğinizde deri sorunlarına yol açabilir. Bu yüzden bebek banyo havlusu, düzenli olarak makinenizde organik deterjanlarla ve uygun derecelerde yıkanmalıdır. Sürekli banyo sonrası kullanılan ve sonrasında yıkanan havlunun kumaşı burada da önem kazanmaktadır. Kaliteli tercih edilen bebek banyosu, size 2-3 yaşa kadar kullanım şansı sunar.

 Yetişkinler gibi artık her bebeğin şahsi havlu olması birçok modele sürüklemiştir. Desenli ve rengarenk çeşitlerde olan bebek havlu modelleri, özellikle son zamanlarda ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Fakat tercih sırasında hep en başta olan ve olmaya da devam edecek gibi görünen model bebek bornoz takımıdır.

Bebek Bornoz Takımı ile Banyolar Daha Keyifli!

Bornoz, her zaman yetişkinler için banyo sonrası hem kullanım kolaylığı hem de keyif vermiştir. Her zaman rahat ve şık olan banyo havlusu modeli, şimdi ise minikler için tasarlanmış durumda. Minik boylarıyla ebeveynleri cezbeden bebek bornoz, banyo sonrası bebeğinizi sarar, kurutur ve deliksiz bir uykuya geçirir. Diğer klasik havlulara göre bebeğinizi daha kolay kurulama kolaylığı verir. Tercih edilen bebek bornoz takımı modelleri ile de bebeklerinizin şirinliklerine şirinlik katar. Elbette her bebek malzemesinde olduğu gibi burada tercih edilen model ve kalite önemlidir.  Bebek bornoz, kumaşı %100 pamuklu kumaştan olmalıdır. Bu sayede bebeklerinizin hassas cildi zarar görmez. Aynı zamanda pamuklu kumaş daha çok su çeker ve kuruma süresi daha kısadır. Kısa sürede kuruyan bebek bornoz takımı, bebeklerini sürekli yıkayan ebeveynler için de kullanım kolaylığı sağlar. Tercih edeceğiniz bebek bornoz takımını 24 aya kadar olan modelleri tercih edebilir, bu sayede çabucak büyüyen ve gelişen bebekleriniz için uzun süre kullanabilirsiniz. Bebek bornoz takımınızı, ürün üzerinde belirtilen özelliklerle ve bebeğinize uygun renksiz, kokusuz ve organik deterjanlarla yıkamalısınız. Bu sayede bebek bornoz, uzun süre kullanım avantajı sağlar.

Bebek Bornoz Seti Daha Hesaplı!

Bebeğiniz için en iyisini ve her şeyinin tam olmasını istiyorsunuz. Fakat her zaman ayrı ayrı alınan parçalar daha maliyetli olabiliyor. Bu yüzden ebeveynler için set halinde alınan takımlar daha hesaplı oluyor. Bu setler, bebeğinizin banyo aşaması için de geçerli. Havlusu, terliği, bornozu ve hatta kesesi içerisinde bulunan bebek bornoz seti, hem ebeveynler hem de bebekler için hazırlanmış durumda. Siz de ayrı ayrı parçalarla banyo seti oluşturmak yerine ihtiyaç olan tüm malzemelerin bulunduğu bebek bornoz takımı alabilirsiniz.  

En Kaliteli Bebek Bornoz ve Bebek Havlu Modelleri Koza Bebek’te!

Bebeklerinizin her ihtiyacında yanında olduğumuz gibi, banyo aşamalarında da yanlarındayız. Bebek bornoz ve bebek havlu modelleri hazırlığımızda tüm ürünlerimizde olduğu gibi bebeklerin hassas cildine göre kumaş seçimi yapıyor, onlara zarar verebilecek hiçbir detayı ürünlerimizde bulundurmuyoruz.  Kumaş kalitemizle uzun süre kullanım avantajı sağlarken fiyat belirlerken ebeveynleri düşünüyor ve cep dostu olmaya çalışıyoruz. Ana sayfamızın üst kısmında bulunan bebek havlu & bornoz kategorimize gidebilir, birçok modeldeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerinizde olduğu gibi bebek havlu & bornoz kategorimizdeki ürünleri de 24 saatte kargoluyor ve ücretsiz kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Tüm bebek ihtiyaçlarınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, keyifli alışverişler diliyoruz!